LÄR KÄNNA DET NYA TEAMET

Vi är en grupp dedikerade själar, redo att göra vad det än krävs för att detta ska bli ett evenemang i världsklass

Lasse Johnsson

Lasse Johnsson

Styrelseledamot

+46 (0)707 776 655
lasse@malmogames.com

Bengt Bendéus

Bengt Bendéus

Ordförande & Stiftare

+971 50 55 22 961
bengt@malmogames.com

Daniel Wessfeldt

Daniel Wessfeldt

Styrelseledamot

+46 (0)704 104 606
daniel@malmogames.com

Ragnar Dahl

Ragnar Dahl

Arrangemangs & Samordningschef

+46 (0)739 038 895
ragnar@malmogames.com

Jimisola Laursen

Jimisola Laursen

IT Chef

+46 (0)707 480 630
jimisola@malmogames.com

Fredrik Severin

Fredrik Severin

Tävlingschef

+46 (0)733 759 531
fredrik@malmogames.com

Annika Hovang

Annika Hovang

Tävlingschef

+46 (0)40 643 2066
annika@malmogames.com

Jan Åkerblom

Jan Åkerblom

Eventschef

+46 (0)703 716 922
jan@malmogames.com

Owe Sjöblom

Owe Sjöblom

Chefdomare

+46 (0)708 189 312
ove@malmogames.com

Stina Funke

Stina Funke

Logistikchef

+46 (0)707 100 732
stina@malmogames.com

Kent Hansson

Kent Hansson

Mediachef

+46 (0)732 471 814
kent@malmogames.com

Max Fabian Hernandez

Max Fabian Hernandez

Web & Graphic Design

+44(0)7855 18 20 14
fabian@malmogames.com

Detta är vårt dedikerade arbetslag. Nämnde vi att vi gärna jobbar med dig? kontakta oss!