LÄR KÄNNA OSS SOM JOBBAR

Vi är en grupp dedikerade själar, redo att göra vad det än krävs för att detta ska bli ett evenemang i världsklass

Bengt Bendéus

Bengt Bendéus

Ordförande

+971 50 55 22 961
bengt@malmogames.com

Rajne Söderberg

Rajne Söderberg

Vice Ordförande & Tävlingsdirektör

+46 (0)70 59 35 982
rajne@malmogames.com

Välkommen! Detta är vårt dedikerade arbetslag. Nämnde vi att vi gärna jobbar med dig? Var inte blyg, kontakta oss!

Daniel Wessfeldt

Daniel Wessfeldt

Styrelseledamot

+46 (0)70 41 04 606
daniel@malmogames.com

Theo Söderberg

Theo Söderberg

Marknadsföring & Sälj

+46 (0)73 53 09 509
theo@malmogames.com

Lasse Johnsson

Lasse Johnsson

Styrelseledamot

+46 (0)70 77 76 655
lasse@malmogames.com

Jimisola Laursen

Jimisola Laursen

Ass. Tävlingsdirektör

+46 (0)70 74 80 630
jimisola@malmogames.com

Sara Romé

Sara Romé

Media Koordinator

+46 (0)70 52 39 388
sara@malmogames.com

Fredrik Severin

Fredrik Severin

Tävlings & Teknisk General

+46 (0)70 99 95 088
fredrik@malmogames.com